تیم فوتبال سپیدرود رشت در دیداری تدارکاتی مقابل میهمان خود شهرداری تبریز تن به‌تساوی بدون گل داد.

سرمربی جدید شهرداری فومن با حضور در تمرین این تیم به بازیکنان و سایر اعضای باشگاه معرفی شد.

حضور علی کریمی در سپیدرود موجب روی دادن اتفاقات تازه‌ای شده و بسیاری از معادلات گذشته این باشگاه و حتی فوتبال گیلان را دچار تغییر کرده است.

علی کریمی پس از آنکه سال گذشته به‌عنوان مربی در سپیدرود حضور یافت، امسال در نقش مالک -مربی می‌خواهد تجربه‌ای تازه را به کارنامه فوتبالی‌اش اضافه کند.

بوکسورهای فینالیست مسابقات قهرمانی بوکس جوانان کشور در اوزان مختلف در رشت معرفی شدند.

سرپرست مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور:

سرپرست مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور با اشاره به میزبانی شایسته گیلان در مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور گفت: تیم بوکس آذربایجان شرقی به دلیل حرکت ناشایست مربی این تیم با تصمیم مسؤولان برگزاری مسابقات از جام اخراج شد.

مربی معترض بوکس:

سرپرست تیم بوکس آذربایجان شرقی با بیان اینکه در جریان مسابقات کشوری توهین شنیده است، گفت: مسئول فدراسیون به جای حمایت گفت گوشهایت را می بُریم!

تیم فوتبال سپیدرود رشت در دومین دیدار تدارکاتی پیش از آغاز نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر مقابل دخانیات گیلان به برتری سه بر صفر دست‌یافت.

دوشکست برای گیلان در مرحله اول لیگ برتر کبدی بانوان

هفته نخست لیگ برتر کبدی استاندار بانوان کشور با برگزاری ۱۰ دیدار به پایان رسید و تیم بانوان گیلان با دوشکست عملکردی ضعیف از خود برجای گذاشت.

مسئول روابط عمومی سبک الیت کیک بوکسینگ کشور :

مسئول روابط عمومی سبک الیت کیک بوکسینگ کشور با بیان اینکه لاهیجان میزبان مسابقات بین‌المللی رشته رزمی الیت کیک بوکسینگ شد، گفت: این مسابقات همزمان با ایام جشن‌های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با عنوان “جام فجر” در شهرستان لاهیجان برگزار خواهد شد.

Page 1 of 1312345...10...بعدی»