شهردار و دو تن از اعضای شورای شهر رشت در تمرین سپیدرود رشت حاضر شدند و با بازیکنان و کادر فنی این تیم گفت‌وگو کردند.

نخستین مرحله مسابقات شنای لیگ آب‌های آزاد کشور «جام خزر» به میزبانی بندرانزلی با حضور ۶۵ شناگر از ۱۰ استان برگزار شد.

هفته اول لیگ دسته اول؛

فصل جدید لیگ دسته اول کشور روز شنبه با انجام ۹ بازی آغاز شد که از جمله نتایج عجیب این هفته شکست خانگی استقلال خوزستان بود.

دبیر سازمان والیبال ساحلی فدراسیون والیبال گفت: به والیبال ساحلی نه در فدراسیون و نه از سوی وزارت ورزش نگاه جدی و حرفه ای نمی شود.

سرمربی مس رفسنجان هدف‌گذاری این تیم را کسب نتایج آبرومند عنوان کرد و گفت: طبق گفته مدیرعامل باشگاه، مس رفسنجان امسال ۴۰۰ میلیون تومان کمتر از سال گذشته هزینه کرده است ولی با تمام این شرایط تلاش می‌کنیم تا رتبه سپیدرود امسال از دورقمی به تک‌رقمی تبدیل‌شده و سپس برنامه‌های بلندمدت خود را در این تیم اجرایی کنیم.

سرمربی سپیدرود رشت با اشاره به جدا شدن سه بازیکن باارزش سپیدرود از این تیم گفت: بعد از سقوط سپیدرود به لیگ یک، پوست‌اندازی انجام شد و بالای بیست بازیکن از تیم جدا شدند ولی جدایی سه بازیکن باارزش و باتجربه قطعاً ما را در ادامه فصل با مشکل مواجه می‌کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا با اشاره به برگزاری مسابقه بوکس جام آزادگان بین تیم‌های منتخب بوکس ایران و جمهوری آذربایجان گفت: این مسابقات در محل طرح سالم‌سازی ساحل لوندویل این شهرستان برگزار شد که در پایان بوکسورهای ایرانی با نتیجه ۱۴ بر سه آذری‌ها را درهم‌شکستند.

با حضور ۲۲ مربی فوتبال انجام شد

رئیس هیئت فوتبال رودسر از برگزاری دوره مربیگری درجه B ایران با حضور ۲۲ مربی گیلانی در این شهرستان خبر داد و گفت: این دوره تا ۲۶ مرداد ماه امسال در این شهر برگزار می شود.

تیم فوتبال ساحلی شاهین خزر رودسر در مسابقات لیگ فوتبال ساحلی برابر حریف شهرکردی خود در ضربات پنالتی به برتری دست یافت.

با حضور ۲۰ تیم

دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی کشور با حضور تیم به مدت دو روز و با حضور ۲۰ تیم از سراسر کشور در کلاچای شهرستان رودسر برگزار می شود.

Page 1 of 4412345...102030...بعدی»