مدیر رسانه ای باشگاه سپیدرود با اعلام انصراف قطعی تیمش در روز چهارشنبه از جام حذفی گفت: به دلیل عدم هدفگذاری کادرفنی سپیدرود در جام حذفی شرکت نخواهد کرد.

معاون حوزه استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان گفت: در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور ۳۶ هزار ورزشکار در رشته های مختلف با یکدیگر رقابت می‌کنند .

تیم فوتبال ساحلی شاهین رودسر در هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی مقابل دریانوردان بوشهر به برتری شش بر یک دست‌یافت.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان از میزبانی این استان در چهار رشته در رقابت‌های المپیاد استعدادهای ورزشی کشور خبر داد و افزود: دو ورزشکار گیلانی موفق به کسب سهمیه المپیک توکیو شده و برای کسب نشان این آوردگاه بزرگ خواهند جنگید.

باشگاه سپیدرود رشت در پیامی تلفنی و مکتوب اعتراض رسمی خود را به شرایط نامناسب ورزشگاه محل مسابقه این تیم با نود ارومیه به مسئول برگزاری لیگ دسته اول اعلام کرد.

شهردار و دو تن از اعضای شورای شهر رشت در تمرین سپیدرود رشت حاضر شدند و با بازیکنان و کادر فنی این تیم گفت‌وگو کردند.

نخستین مرحله مسابقات شنای لیگ آب‌های آزاد کشور «جام خزر» به میزبانی بندرانزلی با حضور ۶۵ شناگر از ۱۰ استان برگزار شد.

هفته اول لیگ دسته اول؛

فصل جدید لیگ دسته اول کشور روز شنبه با انجام ۹ بازی آغاز شد که از جمله نتایج عجیب این هفته شکست خانگی استقلال خوزستان بود.

دبیر سازمان والیبال ساحلی فدراسیون والیبال گفت: به والیبال ساحلی نه در فدراسیون و نه از سوی وزارت ورزش نگاه جدی و حرفه ای نمی شود.

سرمربی مس رفسنجان هدف‌گذاری این تیم را کسب نتایج آبرومند عنوان کرد و گفت: طبق گفته مدیرعامل باشگاه، مس رفسنجان امسال ۴۰۰ میلیون تومان کمتر از سال گذشته هزینه کرده است ولی با تمام این شرایط تلاش می‌کنیم تا رتبه سپیدرود امسال از دورقمی به تک‌رقمی تبدیل‌شده و سپس برنامه‌های بلندمدت خود را در این تیم اجرایی کنیم.

Page 1 of 4512345...102030...بعدی»