سپیدرود در آستانه آغاز مسابقات لیگ دسته اول آزادگان سرنوشت مالکیتی بسیار مبهمی دارد که گره کور آن تنها با تدبیر حل می‌شود.

قرارداد سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان به مدت یک‌فصل دیگر توسط مدیرعامل این باشگاه تمدید شد.

کیومرث بیات مالک باشگاه سپیدرود رشت طی حکمی سرمربی جدید این تیم را برای حضور در رقابت‌های لیگ دسته اول منصوب کرد.

سنگ علی کریمی زیر پای لنگ سپیدرود رشت

رئیس ورزش و جوانان بندرانزلی از اقدام ورزشکار گیلانی برای رکوردزنی با پدل بورد به مدت ۲۵ ساعت در آب‌های داخلی دریای خزر خبر داد و گفت: در حال حاضر رکورد قایقرانی با پدل بورد به مدت ۲۴ ساعت متعلق به ورزشکار نروژی است.

ورزشکاران گیلان در آستانه رقابت‌های المپیک توکیو با درخشش در عرصه‌های آسیایی و جهانی، آمادگی بالای خود برای کسب سهمیه این آوردگاه بزرگ را به رخ می‌کشند، این مدال‌آوری‌ها در حالی رقم می‌خورد که مسؤولین رشت و گیلان اغلب نسبت به این قهرمانان بی‌تفاوت هستند.

شمشیرباز گیلانی تیم ملی مردان کشورمان به مقام نائب‌قهرمانی اسلحه سابر تیمی مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا دست‌یافت.

پیشکسوت فوتبال گیلان با اشاره به ارتزاق تیم‌های پرسپولیس و تهران از بودجه دولتی گفت: تیم‌های فوتبال گیلان نمی‌توانند از بودجه دولتی استفاده کرده و نیاز است مدیرانی از بدنه دولت به فوتبال گیلان ورود پیدا کنند.

کارشناس فوتبال کشورمان با اشاره به لزوم ورود مستقیم استاندار به فوتبال گیلان گفت: دخالت‌های سیاسی در سالیان اخیر بزرگ‌ترین مشکل باشگاه ملوان بوده و این تیم پس از جدایی از منطقه آزاد دچار مشکلات عدیده اقتصادی شده است.

«سجاد پورحسینی» تیرانداز شایسته گیلانی در فینال مرحله دوم رقابت های آزاد تپانچه بادی آقایان به مقام  اول دست یافت.

Page 1 of 3712345...102030...بعدی»