رهبر انقلاب در دیدار مردم آذربایجان شرقی:

به گزارش رویداد گیلان ،هم‌زمان با سالگرد قیام مردم تبریز در ۲۹ بهمن ۱۳۵۶، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم استان آذربایجان شرقی، صبح امروز (دوشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار مردم آذربایجان شرقی: من در پایان بیانیه [اخیر] ، از مردم برای راه‌پیمایی ۲۲بهمن […]

حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم میرحسینی اشکوری درگفتگو با رویداد گیلان

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی مردم محصول اندیشه جریان فتنه و مدیریت لیبرالی و کدخدا پرستی است، گفت: برخی مدیران کلان به جای اتکای به مردم و و استفاده ازامکانات کشور و توکل به خدا، دست نیاز به سوی کدخدا دراز کرده اند و جریان فتنه ۸۸ و افراد همسو وحامی آن، دربدنه ی دولت به عنوان مسئول، کارشناس و مشاور نقش ایفا می کنند.

مدیر آستان قدس رضوی درگیلان در گفتگو با رویداد گیلان :

مدیر آستان قدس رضوی درگیلان گفت: مردم بین آرمان های انقلاب و دغدغه های رهبری با بخشی از مدیران و صاحب نظرانِ نفوذ یافته در مراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز و نیزمدیران تحت نفوذ، تفکیک قائل شوند و مواظبِ کسانی باشند که درمحافلِ عمومی ازمقام معظم رهبری با تجلیل ظاهری نام می برند اما به فرامین ایشان در حوزه های مختلف اقتصاد مقاومتی بی توجه اند و با اجرایِ اقتصاد سرمایه داری فاصله طبقاتی را در جامعه زیاد می کنند.

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال در گفتگو با رویداد گیلان :

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال با بیان اینکه قرار نبود درسال ۸۸ موسوی کاندید شود و آنهایی که الان نیزبه دنبال قدرت وباقی ماندن درقدرت هستند این امر را به او تحمیل کردند و او را به صحنه آوردند و از او به عنوان یک ابزار استفاده کردند، گفت: این قدرت طلبان، اکنون نیز روزانه فتنه هایی ازجمله گرانی و قضایای ارز و طلا را برپا کرده اند و دنبال وزیرشدن و پست ومقام گرفتن و بیت المال هستند.

نماینده آستانه اشرفیه در گفتگو با رویداد گیلان:

نماینده آستانه اشرفیه درمجلس گفت: آنچه که انقلاب را ازحوادث پرتلاطمنجات داد، حضور و بصیرت مردم بود و این نشان می دهد که نظام از پشتیبانیمردم برخورداراست.

نماینده رشت در گفتگو با رویداد گیلان:

نماینده رشت درمجلس با بیان اینکه دشمن و فتنه گران با توجه به مشکلاتاقتصادی به دنبال فتنه ای درسال ۹۸ هستند، گفت: درسال ۸۸ شعارهایی علیهمقدسات و امام حسین(ع) و ولی فقیه سر داده شد و دشمنان بسیاری ازخواص بیبصیرت را با حربه به قدرت رسیدن و یا به ثروت رسیدنِ آن خواص، با خودشانهمراه کردند.

یکی از لطف هایی که ظریف در حق این کشور کرد این بود که نشان داد حتی از طریق دوستی ورزیدن با امریکا هم نمی توان به جایی رسید.

نماینده مردم آستارا عنوان کرد:

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه توهین استاندار به نمایندگان گیلان توهین به شعور گیلانیان است گفت: اظهارات نسنجیده استاندار نوعی فرافکنی است و این رفتار در تعیین بخشداران غیرقانونی اخیر توسط استاندار گیلان مشهود است.

مردم منتظر دریافت پاسخ سوالات از رئیس‌جمهور هستند

سوال اساسی در خصوص حضور رئیس جمهور در مجلس این است که آیا مردم پاسخ سوالات خود را در این جلسه می گیرند‌؟

پیام تاریخی امام خامنه ای درباره مذاکره با آمریکا؛

رویداد گیلان :امام خامنه ای آب پاکی را بر روی دستان طرفداران مذاکره با آمریکا ریخت، برخی ها در کشور با القای نا امیدی این موضوع را مطرح می کنند که مشکلات اقتصادی زیادی داریم و برای حل آن باید با آمریکا مذاکره کنیم، تحلیلی غلط که حتی تجربه برجام نشان داد دلخوشی به مذاکره […]

Page 1 of 212